ЄДИНА ІНФОРМАЦІЙНА СЛУЖБА ATLANTIC0 800 500 885
Єдина Інформаційна служба Atlantic 0 800 500 885
Alt

Обов'язкове навчання

Кожен співробітник компанії Атлантик-Гейзер проходить обов'язкове навчання і досконало володіє асортиментом і технологіями Atlantic.


Нові співробітники проходять вступний курс, який прискорює адаптацію і дає можливість вивчити асортимент продукції.


Діючі співробітники оперативно інформуються про зміни в продуктовій лінійці та актуалізують свої знання, перевірити які дозволяють щотижневі тестування.

Alt

База знань

Всі співробітники і партнери, які підключені до системи навчання, можуть користуватися базою знань, що містить всю інформацію про продукцію Atlantic, з якою працює компанія. Це тільки актуальні дані, перевірені часто шляхом лабораторних досліджень.


Щоб отримати доступ до матеріалів, зверніться до менеджера свого регіону або на гарячу лінію 0 800 500 885.

Alt

Тренінги та тестування

З метою підвищення кваліфікації та якості обслуговування клієнтів для співробітників компаній-партнерів - торгових представників і промоутерів - проводяться тренінги.


Після навчання надається можливість пройти он-лайн тестування, результати якого допоможуть виявити «сліпі зони» і поліпшити показники особистої ефективності.

Alt

Навчальні відео

На ютуб-каналі компанії «Атлантик-Гейзер» розміщуються докладні відеоінструкції з використання та управління технікою Atlantic: огляди моделей, технічні характеристики, технології, що застосовуються, рекомендації по установці, налаштуванню, експлуатації та обслуговуванню.


Навчайтеся та розвивайтеся разом з Атлантик-Гейзер!