ЄДИНА ІНФОРМАЦІЙНА СЛУЖБА ATLANTIC0 800 500 885
Єдина Інформаційна служба Atlantic 0 800 500 885
Alt

Завод водонагрівачів і конвекторів

Укратлантік - завод концерну Group Atlantic, заснований в Одесі в 2009 році. Управління всіма виробничими процесами здійснюється французьким менеджментом за єдиними стандартами концерну, що діють на всіх підприємствах групи у Франції, Великобританії, Туреччини, Грузії, Таїланді, Індії та Єгипті.


З дня заснування Укратлантік випускає широкий ряд водонагрівачів, а в 2012 році була запущена лінія виробництва електричних конвекторів.

Alt

Контроль якості

На заводі здійснюється повний цикл виробництва, починаючи від розкрою металу до упаковки і відправки готового виробу кінцевому споживачеві.

Завдяки єдиній системі контролю якості, реалізованої на всіх підприємствах концерну Атлантик Груп, кожен виріб проходить тестування і перевірку на всіх технологічних етапах:

  • контроль вихідних матеріалів і комплектуючих;
  • контроль якості на кожному етапі виробництва;
  • контроль зібраних частин;
  • контроль дотримання технологічної дисципліни.

Alt

Новітнє обладнання

Виробничі лінії заводу Укратлантік розроблені французькими інженерами, оснащені сучасним обладнанням з використанням новітніх розробок Group Atlantic.


Постійна модернізація, професіоналізм технічних фахівців, висока якість матеріалів і комплектуючих, унікальні технології і автоматизація процесів виробництва дозволяють створювати сучасну якісну продукцію.

Alt

Виробничі потужності

Укратлантік - це сучасний завод, робота якого заснована на принципах екологічного бережливого виробництва і сучасних технологіях.


На сьогодні потужності заводу складають 380 тис. водонагрівачів і 320 тис. конвекторів в рік. Географія поставок - Україна і країни Східної і Західної Європи.