ЄДИНА ІНФОРМАЦІЙНА СЛУЖБА ATLANTIC0 800 500 885
Єдина Інформаційна служба Atlantic 0 800 500 885

Електроконвектор Altis Eco Boost 2 CHG-BD1 2000W 500094

Збільшити
Порівняти
Гарантія
Інтелектуальне управління
 • Опис
 • Характеристики
 • Відео
 • Запчастини
 • Документація

ХАРАКТЕРИСТИКИ ТА ПЕРЕВАГИ ЕЛЕКТРИЧНОГО КОНВЕКТОРА ALTIS ECO BOOST 2 CHG-BD1 2000W

Електроконвектор Altis Eco Boost 2 – це нове покоління електричних конвекторів із цифровим управлінням, LCD дисплеєм, датчиком присутності та програматором, що були розроблені за інноваційною технологією HD. Це інноваційна розробка, що дозволяє об’єднати в одному приладі властивості конвектора та теплової панелі. Тепло від такого конвектора розподіляється у приміщенні одночасно шляхом теплового випромінювання та природної конвекції. Altis Eco Boost 2 стане незамінним для довгострокового використання у якості основного або додаткового опалювального обладнання.

ТЕХНОЛОГІЯ HD

Технологія HD – це сучасна технологія, яка використовується у конвекторах Атлантик. Ця технологія розроблена інженерами Atlantic на основі багаторічного досвіду в інженерії та дизайні. Завдяки новій геометричній формі поверхні лицьової панелі конвектора, пристрій має поліпшену тепловіддачу. Лицьова панель конвектора нагрівається швидко та розповсюджує тепло рівномірно, що забезпечує користувачеві оптимальний комфорт без пересушування повітря.

НАГРІВАЛЬНИЙ ЕЛЕМЕНТ

Конвектор оснащений закритим алюмінієвим П-подібним нагрівальним елементом, який не пересушує повітря.

КЕРУВАННЯ

Конвектор оснащений цифровою панеллю управління та сенсором руху, які дозволяють налаштувати комфортну температуру нагрівання повітря у приміщенні. У даному конвекторі передбачені 3 режими роботи:

 • «РУЧНИЙ» – дозволяє налаштувати температуру від 7 до 30 °С; у комбінації із датчиком присутності при виявленні людини умикається режим «Comfort+1» протягом 10 хвилин.
 • «ПРОГРАМУВАННЯ» – дає можливість запрограмувати роботу конвектора у температурних режимах «Comfort» (7-30 °C) и «Eco» (0-19 °C) на кожен день тижня. Є можливість встановити до 3 періодів «Сomfort» на одну добу. Можливо також скопіювати щоденну програму на інший день тижня. У комбінації з датчиком присутності при виявленні людини, «Eco» автоматично перемикається у режим «Comfort» незалежно від встановленої програми.
 • «АВТОМАТИЧНИЙ» – конвектор автоматично встановлений на виявлення присутності або відсутності людини. Конвектор працює у режимі «Eco», але при появі людини у приміщенні автоматично перемикається на режим. Це гарантує користувачі максимум комфорту та економії.

ВСТАНОВЛЕННЯ

Електроконвектор Altis Eco Boost 2 CHG-BD1 (2000W) може бути встановлений на підлогу за допомогою ніжок із роликами, або змонтований на стіну за допомогою кронштейну.

БЕЗПЕКА

Завдяки закритому нагрівальному елементу поверхня конвектора не нагрівається до високих температур, що виключає можливість отримання опіків.

Конвектор оснащений датчиком кімнатної температури, датчиком падіння та пристроєм автоматичного захисту від перегрівання, що робить прилад максимально безпечним.

ГАРАНТІЯ

Гарантія виробника на електричний конвектор ATLANTIC ALTIS ECOBOOST 2 CHG-BD1 (2000W) становить 5 років.

ОСОБЛИВОСТІ КОНВЕКТОРА АЛТІС ЕКО БУСТ 2 CHG-BD1 2000 Вт

 • Технологія HD – високоефективне нагрівання та економія електроенергії завдяки вдосконаленій формі зовнішньої панелі
 • Закритий нагрівальний елемент: безпечний, безшумний, довговічний
 • LCD дисплей
 • Електронний термостат високої точності – економія до 35% електроенергії.
 • Безпечний для дітей – температура зовнішньої панелі не перевищує 45 ̊°C
 • Вбудований датчик падіння гарантує вимкнення конвектора при падінні
 • Вбудований захист від перегрівання та подвійна ізоляція (клас захисту II)
 • До комплекту входить кабель, вилка, кронштейн
технічні характеристики
Модель
ALTIS ECOBOOST 2 CHG-BD1 (2000W)
Потужність, Вт
2000
Площа обігріву, м²
20
Клас захисту
IP 24
Габарити (ВхШхГ)
461х835х92
Вага, кг
7.2
Колір
Білий
Гарантія, років
5
Виробник
Україна, ТОВ «Укратлантик»