Єдина Інформаційна служба Atlantic 0 800 500 885

Електроконвектор Atlantic F129 2000W 500068

Збільшити
Порівняти
 • Характеристики
 • Опис
 • Запчастини
 • Акції
технічні характеристики
Модель
F129 CMG-BD1 (2000W)
Потужність, Вт
2000
Площа обігріву, м²
20
Клас захисту
IP 24
Габарити (ВхШхГ), мм
461х761х92
Вага, кг
5.5
Колір
білий
Гарантія, років
5
Виробник
Україна, ТОВ «Укратлантик»

Електроконвектор ATLANTIC F129 - це нове покоління електричних конвекторів з цифровим керуванням, LCD дисплеєм і розроблених за інноваційною технологією HD. Це інноваційна розробка, яка дозволяє об'єднати в одному приладі властивості конвектора і теплової панелі. Тепло від такого конвектор розподіляється в приміщенні одночасно шляхом теплового випромінювання та природної конвекції. ATLANTIC F129 стане незамінним для довгострокового використання в якості основного або додаткового опалювального обладнання.

ТЕХНОЛОГІЯ HD

Технологія HD - це сучасна технологія, що застосовується в конвекторах ATLANTIC. Дана технологія розроблена інженерами ATLANTIC на основі багаторічного досвіду в інженерії і дизайні. Завдяки новій геометричній формі поверхні лицьовій панелі конвектора, пристрій має поліпшену тепловіддачею. Лицьова панель конвектора нагрівається швидко і поширює тепло рівномірно, що забезпечує користувачеві оптимальний комфорт без пересушування повітря.

НАГРІВАЛЬНИЙ ЕЛЕМЕНТ

Конвектор оснащений закритим алюмінієвим П-образним нагрівальним елементом, що не пересушує повітря.

КЕРУВАННЯ

Конвектор оснащений цифровою панеллю управління, що дозволяє налаштувати комфортну температуру нагрівання повітря в приміщенні. В даному конвекторе передбачено два режими роботи: «ручний» і «програмування». «Ручний» режим дозволяє налаштувати температуру від 7 до 30 ° С. Режим «ПРОГРАМУВАННЯ» дає можливість запрограмувати роботу конвектора в температурних режимах Comfort (7-30 ° C) і ECO (0-19 ° C) на кожен день тижня. В добу можливо встановити до 3 періодів Сomfort. Вбудований надточний електронний термостат дозволить Вам економити до 25% електроенергії.

МОНТАЖ

Електроконвектор ATLANTIC F129 CMG-BD1 (2000W) може бути встановлений на підлогу за допомогою ніжок з роликами, або змонтований на стіну за допомогою кронштейна.

БЕЗПЕКА

Завдяки закритому нагрівального елементу, поверхня конвектора не нагрівається до високих температур, що виключає можливість опіків.

Конвектор оснащений датчиком кімнатної температури, датчиком падіння і пристроєм автоматичного захисту від перегріву, що робить пристрій максимально безпечним.

ГАРАНТІЯ

Гарантія виробника на електричний конвектор ATLANTIC F129 CMG-BD1 (2000W) становить 5 років.

Особливості:

 • Технологія HD високоефективний нагрів і економія електроенергії за рахунок вдосконаленої форми зовнішньої панелі.
 • Закритий нагрівальний елемент: безпечний, безшумний, довговічний
 • Режими роботи :
  «ручний» - дозволяє налаштувати температуру від 7 до 30 ° С.
  «ПРОГРАМУВАННЯ» - дає можливість запрограмувати роботу конвектора в температурних режимах Comfort (7-30 ° C) і ECO (0-19 ° C) на кожен день тижня
 • Електронний термостат високої точності - економія до 25% електроенергії.
 • Безпечний для дітей - температура зовнішньої панелі не перевищує 45°C.
 • Вбудований датчик падіння гарантує виключення конвектора при падінні
 • Захист від перегріву і подвійна ізоляції (клас захисту II)
 • У комплекті йде кабель, вилка, кронштейн
акції у партнерів

На даний товар жодна акція не діє