Єдина Інформаційна служба Atlantic 0 800 500 885
  • Опис
  • Характеристики
  • Запчастини
  • Акції

Atlantic Generation M777 MP 7 kW - електричний проточний водонагрівач потужністю 7 кВт. Пристрій має можливість працювати з двома точками споживання води. Водонагрівач має компактний корпус з високоякісного литого пластика і плавне регулювання температури. Для того, щоб задати необхідну температуру гарячої води, необхідно відрегулювати два параметри: потужність нагрівальних елементів за допомогою регулятора потужності, і проток води через водонагрівач за допомогою змішувача. Водонагрівач оснащений двома мідними ТЕНами 2,5 кВт і 4,5 кВт.

Плавне регулювання температури нагріву

На лицьовій стороні Atlantic Generation M777 MP 7 kW розташований регулятор потужності ТЕНів, що дозволяє обрати режим роботи водонагрівача від 1 кВт до 7 кВт. Плавне регулювання потужності дозволяє налаштувати найбільш комфортну температуру води для користувача.

Робота за умови низького протоку води

Одною із переваг проточних водонагрівачів Atlantic є те, що вони працюють при протоці води, який дорівнює 2 літрам на хвилину. Це дозволяє використовувати дані водонагрівачі у системах із мінімальним протоком води.

Надійність конструкції

Завдяки тому, що корпус Atlantic Generation M777 MP 7  kW  виконаний із литого пластика, водонагрівач зберігає гарний зовнішній вигляд протягом тривалого періоду експлуатації та є стійким до подряпин.

Безпека

Atlantic Generation M777 MP 7 kW оснащений двома термостатами:

  • Обмежуючим - спрацьовує при низькому протоці та досягненні температури води 55 ° С у колбі - знижує потужність ТЕНів до 4,5 кВт (вимикається другий ТЕН 2,5 кВт). При збільшенні протоку автоматично повертається до нормальної роботи з повною потужністю ТЕНів 7 кВт.
  • Захисним - спрацьовує при досягненні температури води у водонагрівачі 90 ° С. Результатом спрацьовування є вимкнення ТЕНів, що повністю виключає закипання води у водонагрівачі та ризики травмування користувача.

Комплектація і гарантія

До комплектації водонагрівача входить фільтр грубої очистки.
Термін гарантійного обслуговування, що надається виробником на проточний електричний водонагрівач Atlantic Generation M777 MP 7 kW, становить 2 роки.


технічні характеристики
Модель
M777 MP 7 kW
Потужність ТЕНа, кВт
7
Нагрівальний елемент
Мідний ТЕН
Габарити (ВхШхГ), мм
360х240х110
Вага, кг
2
Гарантія, років
2
Аксесуари
Без аксесуарів
Тип водонагрівача
проточний, напірний
Тип управління
механічний, з електронною платою
Тип регулювання протоку
гідравлічний (ручний)
Тип регулювання потужності ТЕНа
плавне регулювання
Напруга, В
230 (220/240)
Максимальна температура нагрівання, °С
55
Мінімальний протік, л/хв
2
Кількість точок розбору води
2
Максимальний тиск у мережі, бар
6
Клас захисту
IP 25
Перетин дроту, мм²
6
Монтаж
Вертикальний
Матеріал корпусу
литий пластик
Матеріал нагрівальної колби
Мідь
Форма
Призма
Колір
Білий
Виробник
Малайзія
Країна бренда
Франція

Запчастин до даного товару немає

акції у партнерів

На даний товар жодна акція не діє