ЄДИНА ІНФОРМАЦІЙНА СЛУЖБА ATLANTIC0 800 500 885
Єдина Інформаційна служба Atlantic 0 800 500 885

КОНВЕКТОР ATLANTIC ALTIS ECO BOOST 3 Wi-Fi CHG-BD1 (1500W) 500493

Збільшити
Порівняти
 • Опис
 • Характеристики
 • Відео
 • Запчастини
 • Документація

ХАРАКТЕРИСТИКИ ТА ПЕРЕВАГИ ЕЛЕКТРИЧНОГО КОНВЕКТОРА ATLANTICALTIS ECO BOOST 3 WI-FI CHG-BD1 1500W

Atlantic Altis Eco Boost 3 Wi-Fi CHG-BD1 1500W – це нове покоління електричних конвекторів Atlantic преміумкласу з можливістю дистанційного керування. Дана модель розроблена за інноваційною технологією HD, яка дозволяє об'єднати в одному приладі властивості конвектора та теплової панелі.

Тепло від такого конвектора розподіляється у приміщені одночасно шляхом теплового випромінення та природної конвекції. Atlantic Altis Eco Boost 3 Wi-Fi CHG-BD1 1500 Вт стане незамінним для довгострокового використання в якості основного або додаткового опалювального обладнання.

ТЕХНОЛОГІЯ HD

Технологія HD – це сучасна технологія, що застосовується в конвекторах Atlantic. Дана технологія розроблена інженерами Атлантик на основі багаторічного досвіду в інженерії та дизайні. Завдяки новій геометричній формі поверхні лицьової панелі конвектора, пристрій має поліпшену тепловіддачу. Лицьова поверхня конвектора нагрівається швидко та розподіляє тепло рівномірно, що забезпечує користувачу оптимальний комфорт без пересушування повітря.

НАГРІВАЛЬНИЙ ЕЛЕМЕНТ

Конвектор оснащений закритим алюмінієвим П-образним нагрівальним елементом, який не пересушує повітря.

УПРАВЛІННЯ, ПІДКЛЮЧЕННЯ ДО WI-FI

Електроконвектор Atlantic Altis Eco Boost 3 Wi-Fi CHG-BD1 (1500W) має вбудований Wi-Fi-модуль, який дає можливість дистанційно керувати роботою пристрою через додаток Cozytouch (доступно для завантаження в Google Play та Apple Store), слідкувати за споживанням електроенергії та керувати рівнем комфорту та енергоощадження.

Конвектор оснащений цифровою панеллю управлення та сенсором руху, які дозволяють налаштувати комфортну температуру нагріву повітря в приміщенні. В даному конвекторі передбачено три режими роботи:

 • «РУЧНИЙ» – дозволяє налаштувати температуру від 7 до 30 °С; при комбінації з датчиком присутності – при виявленні людини включається режим «Comfort+1» протягом 10 хвилин.
 • «ПРОГРАМУВАННЯ» – дає можливість запрограмувати роботу конвектора в температурних режимах «Comfort» (7-30 °C) та «Eco» (0-19 °C) на кожний день тижня. На добу можна встановити до 3 періодів «Сomfort». Є можливість скопіювати щоденну програму на інший день тижня. При комбінації с датчиком присутності – при виявленні людини режим «Eco» автоматично перемикається в режим Comfort» не залежно від встановленої програми.
 • «АВТОМАТИЧНИЙ» – конвектор автоматично встановлений на визначення присутності або відсутності людини. Конвектор працює в режимі «Eco», але при появі людини в приміщенні автоматично включається режим «Comfort». Це гарантує користувачу максимум комфорту та економії.

ВСТАНОВЛЕННЯ

Електроконвектор Atlantic Altis Eco Boost 3 Wi-Fi CHG-BD1 (1500W) може бути встановлений на підлозі за допомогою ніжок, або змонтований на стіні за допомогою кронштейна.

БЕЗПЕКА

Завдяки закритому нагрівальному елементу, поверхня конвектора не нагрівається до високої температури, що виключає можливість опіків.

Конвектор оснащений датчиком кімнатної температури, датчиком падіння та пристроєм автоматичного захисту від перегрівання, що робить цей пристрій максимально безпечним.

ГАРАНТІЯ

Гарантія виробника на електричний конвектор Atlantic Altis Eco Boost 3 Wi-Fi CHG-BD1 (1500W) складає 5 років.

ОСОБЛИВОСТІ КОНВЕКТОРА АТЛАНТИК АЛТІС ЕКО БУСТ 3 WI-FI CHG-BD1 1500 Вт

 • Wi-Fi керування завдяки додатку Cozytouch
 • Рівномірне та швидке нагрівання приміщення завдяки технології HD
 • Закритий нагрівальний елемент: безпечний, безшумний, довговічний
 • У порівнянні з моделями з механічним термостатом економить до 35% електроенергії, завдяки електронному управлінню та автоматичному режиму роботи
 • Розумний режим автоматичної роботи, завдяки системі датчиків присутності. Пристрій працює автоматично залежно від вашої присутності/відсутності у приміщенні
 • Високоточний електронний термостат, який не втрачає точність з часом експлуатації. Підтримує температуру з точністю до (0,1 °C)
 • Цифровий блок управління, LCD дисплей
 • Безпечний для дітей – температура зовнішньої панелі не перевищує 45 °С
 • Вбудований датчик падіння гарантує відключення конвектора при падінні
 • Вбудований захист від перегрівання та подвійна ізоляція (клас захисту II)
 • В комплект входить кабель, вилка, кронштейн
технічні характеристики
Модель
ALTIS ECOBOOST 3 Wi-Fi CHG-BD1 (1500W)
Потужність, Вт
1500
Площа обігріву, м²
15
Клас захисту
IP 24
Габарити (ВхШхГ), мм
461х687х92
Вага, кг
6,1
Колір
білий
Гарантія, років
5
Виробник
Україна, ТОВ «Укратлантик»