ЄДИНА ІНФОРМАЦІЙНА СЛУЖБА ATLANTIC0 800 500 885
Єдина Інформаційна служба Atlantic 0 800 500 885

КОНВЕКТОР ATLANTIC F125 CMG-PACK0/M (1500W) 002156

Збільшити
Порівняти
  • Опис
  • Характеристики
  • Запчастини
  • Документація

ПЕРЕВАГИ ТА ХАРАКТЕРИСТИКИ ЕЛЕКТРИЧНОГО КОНВЕКТОРА ATLANTIC F125 CMG-PACK0/M (1500W)

Atlantic F125 CMG-PACK0/M (1500W) — це побутовий електронагрівач від французького бренду Atlantic. Він розроблений з використанням останньої сучасної технології HD і оснащений цифровим дисплеєм. У моделі встановлений електронний термостат. Електроконвектор має стильний, злегка зігнутий дизайн корпусу і може використовуватися як основна або додаткова система опалення.

Конвектор володіє потужністю 1500 Вт і розрахований на максимальну робочу температуру 28 °С. Важить електроконвектор всього 4.4 кг, висота виробу — 461 мм, ширина — 613 мм, глибина — 114 мм з урахуванням кріплення.

Економічність і сучасні технології

Інноваційна технологія HD передбачає розподіл тепла в приміщенні, завдяки випромінюванню тепла і природній конвекції. Форма конвектора дозволяє отримувати посилену віддачу тепла. Лицьова панель конвектора швидко нагрівається і рівномірно розподіляє тепло по приміщенню. Такий обігрівач створює комфортну температуру, що не пересушує повітря.

Устаткування має кілька режимів управління. Програма «Комфорт» — дозволяє регулювати температуру самостійно від 7 °С до 28 °С. «Еко» — є енергоощадним режимом. Тут за умовчанням температура буде на 3 °С нижче, ніж в «Comfort». Кнопка «Програмування» забезпечує можливість налаштувати роботи конвектора в температурних режимах між Comfort і ECO за допомогою спеціального індикатора і згідно з застосованою програмою «7D». За допомогою вмонтованого таймера можна скорегувати час вимикання з відстрочкою до 8 годин.

Вбудований супер точний електронний термостат дозволить заощадити використання електроенергії на 25%, в порівнянні з механічним термостатом першого покоління. Це відбувається за допомогою системи електронного регулювання і можливості щотижневого програмування.

Захищеність та безпека

Обладнання оснащене програмною функцією, яка контролює роботу приладу і при виявленні забутого відкритого вікна, що перешкоджає нагріванню приміщення до заданої температури, автоматично відключаючи обігрівач. Для продовження роботи після відключення, необхідно вручну внести коригування. Конвектор також оснащений датчиками від перегріву і падіння. Має ступінь захисту IP24 від попадання бризок. Такі пристосування роблять електроконвектор ще більш комфортним, економічним і безпечним у використанні.

Сталевий ТЕН закритого типу в конверторі Atlantic запобігає нагріванню поверхні корпусу до дуже високих температур, тим самим попереджаючи можливість отримання опіків.

Установка, сервіс і гарантії

Конвектор Атлантик F125 CMG-PACK0/M (1500W) не займає багато місця в приміщенні, компактний і стильний. Такий конвектор легко можна закріпити за допомогою спеціального кронштейна на стіну або встановити на підлогу за допомогою ніжок, які необхідно придбати окремо. Така модель розроблена для швидкого нагріву приміщення і тривалого періоду експлуатації.

Гарантія на роботу електроконвектора від виробника становить 5 років.

Комплектуючі

У комплекті з конвектором Atlantic F125 CMG-PACK0/M 1500 вт йде кабель підключення, вилка і кріплення для монтажу.

Особливості конвектора Атлантик F125 CMG-PACK0/M (1500W)

  • Нагрівальний елемент закритого типу (сталевий ТЕН в алюмінієвому диффузорі)
  • Різні режими налаштувань (комфорт, система програмування та еко)
  • Електронний термостат високої точності із захистом від перегріву
  • Розумне споживання електроенергії
  • Безпека і запобігання опіків (лицьова панель не перевищує 45 °С)
  • Функція відкритого вікна
технічні характеристики
Модель
F125 CMG-PACK0/M (1500W)
Потужність, Вт
1500
Площа обігріву, м²
15
Клас захисту
IP 24
Габарити (ВхШхГ), мм
461х613х114
Вага, кг
4.4
Колір
білий
Виробник, країна
Україна, ТОВ «Укратлантик»
Країна реєстрації бренду
Франція

Запчастин до даного товару немає