ЄДИНА ІНФОРМАЦІЙНА СЛУЖБА ATLANTIC0 800 500 885
Єдина Інформаційна служба Atlantic 0 800 500 885
Блог+

Елегантні багатофункціональні електричні рушникосушарки серії Atlantic 2012

Водні процедури у ванній кімнаті стійко асоціюються з приємним відчуттям релаксу. Прикрою перешкодою в досягненні комфорту стають несприятливі умови мікроклімату. У ванній систематично спостерігаються підвищений рівень вологості повітря і знижена у порівнянні з іншими приміщеннями температура.

Постійно мокрі рушники та прохолодне повітря заважають повноцінно розслабитись і отримати максимальне задоволення. Оптимальним вирішенням існуючої проблеми може стати електрична рушникосушарка з терморегулятором Atlantic 2012, яку ви можете придбати в Україні (магазини Розетка, Венкон, Епіцентр) у наших партнерів на дуже вигідних умовах.

Чому рушникосушарка обов’язково потрібна бути в кожній ванній кімнаті

У більшості житлових будівель ванні кімнати є неопалювальними приміщеннями. Їхній обігрів передбачений за рахунок опалювальних приладів у кухні або житлових кімнатах. У деяких ванних за проектом передбачена водяна рушникосушарка, що являє собою сталевий трубопровід невеликого діаметру. Її теплової потужності очевидно недостатньо для обігріву приміщення. До того ж вона працює тільки в опалювальний сезон. Тому водяні рушникосушарки не здатні не тільки прогріти повітря, а й якісно просушити білизну.

Економічна електрична рушникосушарка серії Atlantic 2012 вирішує відразу дві проблеми власника. Вона одночасно нагріває температуру у ванній максимум до + 30 °С і швидко просушує вологі рушники.

Крім практичних переваг електрорушникосушарка має сучасний елегантний дизайн. Вона органічно впишеться в інтер’єр ванної кімнати і стане його важливим функціональним доповненням.

В асортименті компанії — моделі Atlantic 2012 у трьох варіантах кольору: елегантний білий, класичний хром і ультрасучасний антрацит. Розміри електричної рушникосушарки дозволяють розмістити її навіть на невеликий простінок без помітної шкоди для вільного простору приміщення. Прилад має глибину разом із кріпленнями всього 100 мм і ширину 400, 480 або 500 мм. Висота залежно від потужності (300 або 500 Вт) коливається у межах від 790 до 1493 мм.

Широкий набір функцій для зручного налаштування режимів роботи електричної рушникосушарки Atlantic 2012

Залежно від пори року, частотності відвідування ванної кімнати, кількості мешканців від рушникосушарки потребується робота в різних режимах. Для задоволення змінних потреб необхідна гнучка система управління приладом. Електрорушникосушарка з термостатом Atlantic 2012 як раз створена для ефективного вирішення подібних задач. Якщо ви бажаєте придбати нашу електричну рушникосушарку, замовити її можна онлайн у партнерських Інтернет-магазинах Розетка, Венкон або придбати у Києві, Харкові й Одесі в магазині Епіцентр.

Рушникосушарка-радіатор Atlantic 2012 може працювати в декількох основних режимах:

- Ручне налаштування температури повітря дозволяє встановити і підтримувати значення в діапазоні від + 7°С до + 30°С.

- Режим Boost налаштовує прилад на роботу протягом 2-х годин на максимальній потужності для швидкого прогріву приміщення.

- Автонагрів кожні 24 години у встановлений час вмикає рушникосушарку-радіатор на максимальну потужність на 2 години.

- Автосушка призначена для просушки рушників на повній потужності й активується у призначений час. Підходить для просушки рушників улітку або в період міжсезоння.

- Антизамерзання дозволяє підтримувати в приміщенні температуру + 7°С і буде корисним за умови тривалої відсутності мешканців у холодний період.

Користувачам стане в нагоді функція блокування, яка необхідна для захисту від несанкціонованого втручання в роботу приладу з боку маленьких дітей.

Як обрати рушникосушарку, що ідеально підійде до ваших умов

Потужність. Основним параметром, за яким слід обирати рушникосушарку, є її потужність. У стандартних умовах для обігріву 1 м2 приміщення потрібно 100 Вт потужності нагрівального приладу. Рушникосушарки-радіатори Atlantic 2012 наявні у двох варіантах за показниками потужності: 300 Вт і 500 Вт. Рушникосушарки на 300 Вт здатні якісно самостійно прогріти ванні кімнати площею 3 м2. Більш потужні прилади в 500 Вт підійдуть для обігріву ванної площею 5 м2. Для ванних кімнат, що мають значно більшу площу, знадобиться встановити декілька рушникосушарок або інших опалювальних приладів.

Розміри. Іншою важливою характеристикою є габаритні розміри. Рушникосушарка має розміститися у передбачуваному просторі монтажу з дотриманням мінімальних відстаней до найближчих перешкод. Колір приладу слід обирати з урахуванням дизайну інтер’єру ванної кімнати і кольору інших встановлених сантехприладів. Придбати нашу рушникосушарку в Харкові, а також у будь-якому місті України ви можете в партнерських магазинах мережі Епіцентр, Венкон (Київ), Розетка.

Як грамотно встановити і підключити електричну рушникосушарку

Встановлення приладу не потребує глибоких спеціальних знань або наявності професійного інструменту. Рушникосушарка монтується на стіну за допомогою кронштейнів, що входять до комплекту. Мінімальна відстань від верхньої і бічних граней приладу до будівельних конструкцій або інших перешкод має складати 150 мм. Знизу відстань до найближчих перешкод повинна бути не менше 300 мм.

З метою захисту маленьких дітей необхідно, аби нижня грань радіатора була розташована на відстані мінімум 600 мм від підлоги. Підключення до мережі здійснюється у стандартну розетку 220–230 В за допомогою кабелю з вилкою, що додається. Гачки для рушників можна придбати додатково.

Ви завжди можете детально ознайомитися з продукцією бренду Atlantic на нашому офіційному сайті https://www.atlanticgeyser.com.ua або в магазинах-партнерах. Також багатьом українцям буде зручно придбати рушникосушарку Atlantic 2012 у магазинах Епіцентр у Харкові або Одесі, магазинах Венкон у Києві, онлайн в Інтернет-магазині Розетка по всій Україні.

Чому все-таки рушникосушарки Atlantic 2012?

Електричні рушникосушарки-радіатори Atlantic 2012 стануть оптимальним рішенням для забезпечення комфортних умов у вашій ванній кімнаті. Вони мають компактні розміри, елегантний зовнішній вигляд, високу потужність, гнучку систему управління. При цьому електронний термостат дозволяє значно економити витрати електроенергії. Вони прості в експлуатації і надійні, тому працюватимуть довго і якісно. Кожному покупцеві надається гарантія терміном на 2 роки.