ЄДИНА ІНФОРМАЦІЙНА СЛУЖБА ATLANTIC0 800 500 885
Єдина Інформаційна служба Atlantic 0 800 500 885
Блог+

Конвектор електричний: якій моделі найкраще віддати перевагу?

Електричний конвектор являє собою компактний стаціонарний пристрій панельного типу, що перетворює електроенергію в тепло. Застосовується в автономних системах опалення приміщень в якості основного, або додаткового, джерела тепла. Електроконвектор кріпиться на стіну або встановлюється на підлогу і підключається до стандартної розетки. Його підключення не потребує особливих навичок та під’єднання до інженерних комунікацій.

Якщо ви вже замислюєтеся над тим, яким чином обрати електроконвектор, то перше, з чим потрібно визначитися — вибір надійного виробника. Електроопалювальні прилади французького бренду Атлантик користуються як попитом, серед покупців, так і визнанням з боку експертів.


Конвектор електричний Атлантик відрізняє висока ефективність щодо обігріву приміщень у поєднанні з економним використанням електроенергії, компактними габаритами, стильним дизайном, простотою монтажу, комфортним управлінням, надійністю і, головне, тривалим терміном служби. При цьому вони є доступними за вартістю і мають широкий модельний ряд конвекторів в Харкові, Дніпрі, Одесі та Києві (Епіцентр), що дозволяє обрати відповідний опалювальний прилад і в межах виділеного бюджету, і для будь-якого приміщення. Також можна зробити онлайн замовлення в інтернет-магазині Розетка з доставленням всією Україною.

Конструкція та різновиди електроконвекторів


На сучасному ринку опалення можна побачити величезний асортимент електричних конвекторів різних типів. І природно, що у користувачів виникає питання: конвектор електричний — який краще встановити у квартирі, приватному будинку, офісі або торговому просторі? Щоб визначитися, який конвектор обрати, варто вивчити принцип дії, особливості конструкції та технічні характеристики моделей різних типів.

Конвектор електричний: якій моделі найкраще віддати перевагу?

Глибина електричного конвектора близько 100 мм. В металевому прямокутному корпусі розташовано закритий нагрівальний елемент. Коли конвектор працює, холодне повітря потрапляє в корпус через отвори в нижній його частині. При нагріванні повітря стає легшим і підійматися, виходячи через отвори у верхній частині передньої панелі. Таким чином, в приміщенні відбувається безперервна циркуляція повітря, що забезпечує ефективне прогрівання повітряних мас. Окрім конвективного теплообміну, частину тепла віддає нагрітий корпус конвектора.

Електричні конвектори класифікують за таким ознаками:

 • Настінний або напільний. Моделі різняться в залежності від способу монтажу. Найбільш зручним варіантом вважаються універсальні обігрівачі, що мають як кріплення для підвішування на вертикальних конструкціях, так і знімні ніжки для встановлення на підлогу.
 • З природним або примусовим обігом. Існують моделі із вбудованими вентиляторами, хоча задля ефективного обігріву достатньо і природної конвекції.
 • Конвектор електричний керамічний або циркуляційний. Розрізняють за способом нагріву. Керамічні моделі додатково обігрівають приміщення за допомогою інфрачервоного випромінювання, що робить їх більш ефективними для обігріву локальних ділянок в об’ємі великих приміщень.
 • З механічним або автоматичним електронним регулюванням. Моделі з електронним типом регулювання мають можливість програмування режимів роботи та більш точно підтримують температуру. Хоча вони й коштують дорожче, однак дозволяють забезпечити більш комфортний мікроклімат та знизити споживання електроенергії на 10 - 15%.
 • Рівень захисту від вологи. Для встановлення в приміщеннях з підвищеною вологістю (санвузли та душові) існують моделі з більшим рівнем захисту від вологи.

Переваги та недоліки електричних конвекторів

Електричні конвектори доволі широко використовуються завдяки унікальному поєднанню ряду важливих експлуатаційних переваг:

 • Ефективний обігрів приміщень великої площі. Модельний ряд електроконвекторів представлений пристроями потужністю від 500 до 2500 Вт, що дозволяє якісно прогрівати приміщення площею від 5 до 25 м2 навіть в найсуворіші морози.
 • Висока швидкість прогріву значних об’ємів повітря в наслідок ефективного конвективного теплообміну.
 • Низькі експлуатаційні витрати. Конвекторні обігрівачі мають ККД більше ніж 90% – майже вся спожита електроенергія перетворюється в тепло. А при гнучкому управлінні режимами роботи можна підтримувати комфортну температуру при мінімальних витратах.
 • Простота монтажу і можливість об'єднання кількох пристроїв в єдину систему опалення. Монтаж та експлуатація електричного конвектора не вимагає розробки проекту та дозволів на підключення. Просто потрібно повісити його на стіну, або встановити на підлогу, та увімкнути до розетки.
 • Комфортна система управління. Дозволяє легко підтримувати задані параметри.


 • Компактні розміри, невелика вага та стильний дизайн. Все це дозволить зберегти стиль оформлення інтер'єру та встановлювати пристрої в обмеженому просторі.
 • Екологічність. Конвектори працюють безшумно, не пересушують повітря та не спалюють кисень в приміщенні.
 • Безпека при використанні. Закритий нагрівальний елемент виключає ураження електричним струмом, та температура на поверхні корпусу становить 40 - 45 °C.
 • Високий ступінь пожежної безпеки. Електроконвектори оснащені захистом від перегріву і повністю безпечні при дотриманні правил експлуатації.
 • Доступна вартість. Купівля та монтаж електричних конвекторів обійдеться набагато дешевше, ніж придбання та встановлення котла, насосу, радіаторів, трубопроводів.
 • Тривалий термін експлуатації та гарантійне обслуговування. Для більшості моделей Aтлантик надає офіційну гарантію на 5 років.

До недоліків електроконвекторів можна віднести залежність від джерела живлення. Регулярні циклічні або тривалі відключення електроенергії в регіонах з нестабільним централізованим електропостачанням, при використанні електричних конвекторів в якості основного джерела тепла, можуть не дозволити ефективно обігрівати будинки. Хоча і цю проблему можна вирішити використовуючи резервні джерела живлення.

Компанія Aтлантик є визнаним лідером на ринку електроопалювального обладнання України. Величезний досвід в галузі теплотехніки та використання власних інноваційно-технологічних розробок дозволяють пропонувати покупцям опалювальні прилади з оптимальним співвідношенням ціни та якості. Якщо ви шукаєте довговічний, надійний, енергоефективний конвектор електричний купити в Харкові, його можна в магазинах-партнерах компанії Епіцентр (також в містах Дніпро, Одеса) та Розетка (онлайн замовлення з доставленням всією Україною).

Електроконвектор Атлантик принесе до вашого будинку затишок, тепло, стане природним доповненням до інтер'єру та дозволить заощадити ваші гроші на опаленні.