ЄДИНА ІНФОРМАЦІЙНА СЛУЖБА ATLANTIC0 800 500 885
Єдина Інформаційна служба Atlantic 0 800 500 885
Блог+

Стильний плоский водонагрівач VERTIGO STEATITE ESSENTIAL

Економія простору + швидкий нагрів


Вибір електричного водонагрівача — справа тонка

Наявність гарячої води — актуальна проблема, яка хвилює і побутових користувачів, і власників бізнес-об’єктів. Аби не потрапляти в залежність від планових відключень і аварій на теплотрасах, необхідно придбати водонагрівач. Очевидна річ! Але вибір… Електричних приладів для нагріву води дуже багато. Бойлери — як ми звикли їх називати — відрізняються об’ємами і формами, ціною і брендом. І ось ми підійшли до головного.

Згідно з результатами маркетингових досліджень, покупець має перед собою два питання: куди я зможу встановити водонагрівач та як швидко він нагріє воду для моїх потреб?

Економія простору — без жодних компромісів!

Здається, що водонагрівач влаштовує Вас своїми технічними параметрами, але… займає забагато місця. Чи, навпаки, Вам припав до ока компактний і зовні привабливий бойлер. Однак гарячої води він видає замало. Знайома ситуація?

«Я хочу, щоб бойлер швидко нагрівався і при цьому вписався в мої умови», — говорите Ви. Ми Вас дуже добре розуміємо. Комфорт не визнає компромісів! Ергономіка — не просто модне слово, це вжиття наших потреб у практичних умовах.


Компактний водонагрівач…

Сучасний тренд на ринку теплотехніки — плоскі водонагрівачі. Зверніть увагу на серію Vertigo Steatite Essential від французького бренду Atlantic. Ці плоскі прямокутні бойлери впишуться навіть в обмежений простір і не заберуть зайвого місця. Адже будь-який бак має товщину всього 31 сантиметр — і це з урахуванням кріплень.

Установити Vertigo Steatite Essential можна і вертикально, і горизонтально. Моделі прямокутної форми гармонійно виглядають у класичному і суперсучасному інтер’єрі. Їх можна розмістити, наприклад, горизонтально у ванній кімнаті або поруч із підвісною шафою у кухні. Стильний вигляд вони матимуть у салоні краси, фітнес-центрі, побутовому приміщенні офісу або торговельної точки.

Серія складається з моделей 30, 50, 80 та 100.

…У той же час швидко нагріває воду

«Компактний сучасний дизайн? А що всередині?» Відповідаємо. Конструкція Vertigo Steatite Essential — ноу-хау концерну Atlantic. Для того щоб користувач отримав необхідні літри в два рази швидше, розробники створили два баки — кожний зі своїм ТЕНом. Геніально і математично просто!

Весь об’єм води поділяється на два, тому час нагріву скорочується, і Ви дуже швидко отримуєте гарячу воду з першого баку. Ви приймаєте душ, а вода нагрівається у другому баку. Під час роботи водонагрівача по черзі працюють нагрівальні елементи у кожному баку. Таким чином, Ви забезпечені безперервним швидким нагрівом води. Плоский Vertigo Steatite Essential нагріває воду в два рази швидше, порівняно з водонагрівачами циліндричної форми. Це дуже зручно — особливо в години пік!

Довгий термін служби водонагрівача

Погодьтеся, електричний водонагрівач є довготривалим укладенням коштів. Як уберегти себе від неприємностей та уникнути ситуацій, пов’язаних із протіканням, ремонтом, демонтажем, заміною приладу, зекономити час і кошти? Відповідь проста: надійність і ще раз надійність! Ми недарма використали це слово двічі.

До переліку новітніх розробок Atlantic входить технологія Double Steatite. Два баки оснащені двома стеатитовими нагрівальними елементами. Керамічні ТЕНи знаходяться у захисних колбах і не контактують із водою. Тому водонагрівач Vertigo Steatite Essential максимально захищений від корозії та накипу.

Захист від корозії підвищують два магнієвих аноди. Як результат: технічне обслуговування Vertigo Steatite Essential можна проводити 1 раз у 2 роки. При дотриманні цієї умови Ви маєте 7-річну гарантію від виробника.

«Сухі» нагрівальні елементи (ТЕНи)

«Два баки, два ТЕНи — звісно, це чудово, — але скільки коштуватиме експлуатація?» Закономірне питання користувача. «Сухі» нагрівальні елементи, встановлені у Vertigo Steatite Essential, мають середню потужність — відповідно 1 та 1,5 кіловати для кожного баку (а в моделі об’ємом 30 літрів — 1 + 1 кіловат). ТЕНи вмикаються по черзі, завдяки цьому Ваша електромережа не зазнає перевантажень — і при цьому не втрачається жодний градус нагріву! За економію відповідає також надточний електронний термостат.

Усі Ваші сподівання, пов’язані з придбанням бойлеру, втілюються в реальність разом з Atlantic! Компактний плоский водонагрівач із можливістю мультипозиційного монтажу + швидкий економічний нагрів води — це  Vertigo Steatite EssentialVertigo Steatite Essential, створений для Вашого комфорту!