ЄДИНА ІНФОРМАЦІЙНА СЛУЖБА ATLANTIC0 800 500 885
Єдина Інформаційна служба Atlantic 0 800 500 885
Блог+

Які бувають форми електричних накопичувальних водонагрівачів

Електричні накопичувальні водонагрівачі є найбільш поширеним типом побутового водогрійного обладнання. Сучасні виробники пропонують широкий асортимент бойлерів з різними технічними характеристиками, дизайном і конструкцією. При виборі водонагрівача покупець в першу чергу звертає увагу на електричну і теплову потужність приладу, об'єм бака, час нагріву води і рівень теплових втрат. Ще одним важливим фактором, який багато в чому визначає конструкцію і експлуатаційні параметри бойлера, є його форма. Більшість покупців вважають форму чисто дизайнерським елементом, що у корені не вірно.

Від форми електричного водонагрівача залежить спосіб його монтажу та основні технічні характеристики. Сьогодні на ринку можна знайти традиційні бойлери циліндричної форми, а також моделі інших форм з компактним дизайном і вдосконаленою конструкцією. Компанія Atlantic пропонує широкий модельний ряд стильних і ефективних накопичувальних електроводонагрівачів. При виробництві устаткування застосовуються ексклюзивні новаторські технології і сучасні матеріали з унікальними властивостями. Купити в Україні продуктивні економічні бойлери Atlantic за цінами від виробника можна в магазинах Розетка, ВенКон, Епіцентр.

Форми накопичувальних електроводонагрівачів

Серед усього різноманіття проточного електро водонагріваючого обладнання можна виділити кілька типових форм бойлерів:

- Циліндрична. Найпоширеніша форма на сьогоднішній день. Перші бойлери були виготовлені у вигляді циліндра і досі залишаються лідерами на ринку. Їх популярність пояснюється найбільш простою технологією виготовлення, що значно здешевлює вартість. Також циліндрична форма є кращою з точки зору рівномірності прогріву і сприйняття тиску води. Виробники випускають циліндричні бойлери об'ємом від 10 до 300 л. За співвідношенням висоти до діаметру в залежності від обсягу можна знайти моделі з пропорціями 1: 1, 2: 1, 3: 1. Більшість приладів розраховано на вертикальний монтаж, але є лінійки з горизонтальним розташуванням. Можна відзначити також компактні моделі об'ємом 10 - 15 л, які розраховані на прихований монтаж під мийкою або у навісній шафі.


- Вузькі бойлери розроблені спеціально для невеликих приміщень з дефіцитом вільного місця. У перетині мають форму стисненого еліпсу. У модельному ряду Atlantic компактну вузьку форму мають представники серій Atlantic O`Pro Slim з мокрим ТЕН'ом і Atlantic Steatite Slim з сухим нагрівальним елементом. Обсяг баку складає від 30 до 80 л. У порівнянні з моделями круглого перетину мають зменшену на 100 - 150 мм ширину. Така форма відкриває широкі можливості для монтажу в малогабаритних ванних кімнатах, кухнях і санвузлах. Також можна відзначити стильний сучасний дизайн звужених бойлерів.


- Прямокутна. Бойлери з прямокутним перетином корпусу з'явилися відносно недавно і встигли завоювати популярність на ринку. Мають елегантний дизайн із закругленими кутами і компактні розміри при високій продуктивності. Завдяки плоским поверхням такі електроводонагрівачі можна встановити в невеликих нішах, на вузьких простінках або в кутах приміщень. Компанія Atlantic випускає бойлери прямокутної форми серій Atlantic Steatite Cube з сухим електронагрівачем. Максимальний обсяг баку - 150 л. Нестандартна форма дозволила підвищити енергоефективність бойлерів за рахунок збільшення товщини теплоізоляційного матеріалу між стінками внутрішнього і зовнішнього бака. 


- Плоска. Накопичувальні електроводонагрівачі Atlantic Vertigo Steatite мають також прямокутну форму. Але при цьому відрізняються зменшеною глибиною всього 290 мм. Їх можна по праву назвати самими компактними бойлерами на ринку. Мають подвійний нагрівальний елемент, виконаний за унікальною технологією Double Steatite. Якісна теплоізоляція і інтелектуальне електронне управління робить плоскі бойлери високоефективним водонагрівальних обладнанням. Встановлюються в вертикальному і горизонтальному положенні. Випускаються моделі з об'ємом бака від 25 до 80 л. Перевагою є наявність двох водяних баків в корпусі.


Компанія Atlantic пропонує широкий вибір сучасних накопичувальних електричних водонагрівачів різних форм. Якщо вас зацікавило обладнання компанії, то купити в Дніпрі, Харкові, Одесі якісні високопродуктивні бойлери завжди можна в магазинах Розетка, ВенКон,Епіцентр.

Яка форма електричного накопичувального водонагрівача краще

Вибір форми бойлера залежить від умов монтажу та переваг з точки зору дизайну. Електро водонагріваюче обладнання різних форм можна порівняти за основними техніко-експлуатаційними параметрами:

- Ефективність. Швидкість нагріву води залежить від загальної потужності встановлених нагрівальних елементів, їх розташування, якості теплоізоляції внутрішнього бака, рівня системи управління. Форма бойлера прямо не впливає на його ефективність. У бойлерах прямокутної форми висока теплостійкість досягається за рахунок більшого шару теплоізоляційного матеріалу.

- Монтаж. Прямокутні і особливо плоскі бойлери однозначно виграють у круглих моделей. Їх можна помістити в обмежений простір на вузький простінок, димохід, заховати в навісну шафу або нішу. При горизонтальному монтажі плоскі водонагрівачі можна розмістити в коридорі, над дверима прорізу, де вони не будуть займати вільний простір приміщення.

- Вартість. Прямокутні бойлери коштують дорожче через більш складну конструкцію, яка призводить до подорожчання виробництва. Різниця в ціні може становити 30 - 60% в порівнянні з круглими бойлерами. Плоскі нагрівачі можуть коштувати в 2 рази дорожче. При цьому різниця в ціні пояснюється не тільки формою, а й більш просунутими функціональними можливостями. 

- Дизайн. Прямокутні і плоскі бойлери мають продуманий елегантний дизайн. Вони вдало впишуться в інтер'єр приміщення в будь-якому стилі оформлення. При цьому традиційні круглі бойлери та вузькі моделі також мають привабливий сучасний зовнішній вигляд.