ЄДИНА ІНФОРМАЦІЙНА СЛУЖБА ATLANTIC0 800 500 885
Єдина Інформаційна служба Atlantic 0 800 500 885
Блог+

З якою потужністю обрати електричну рушникосушарку для ванної?

Полотенцесушитель - важливий елемент оснащення ванної кімнати, який виконує відразу кілька функцій. Його основним призначенням, як випливає з назви, є сушка вологих рушників і білизни. Після прийому душу або миття рук тільки сухі теплі рушники здатні якісно увібрати вологу з шкіри і доставити комфортні відчуття тілу. Крім цього полотенцесушитель також служить для обігріву ванної кімнати.

Оскільки в централізованих системах опалення ванні кімнати не оснащуються опалювальними приладами, то в приміщенні може спостерігатися знижена температура і висока вологість. Особливо це викликає дискомфорт в перехідний період, коли на вулиці холодно, а система опалення не працює.

Стильний полотенцесушитель з продуманим дизайном може стати важливим елементом оформлення ванної кімнати, прикрасити її і виконати функцію зонування. Навіть у вимкненому стані в літню спеку електрополотенцесушітель стає функціональним аксесуаром для розміщення рушників.

Отримати всі перераховані переваги можна тільки при виборі якісної, потужної і ергономічною моделі від надійного виробника. Французький бренд Atlantic спеціалізується на розробці і виробництві сучасного ефективного кліматичного обладнання.

Електрополотенцесушітелі компанії відрізняються високою якістю, енергоефективністю, стильним дизайном, тривалим терміном експлуатації при доступній вартості. Якщо ви хочете купити в Україні електросушарки Atlantic,то магазини Розетка, ВенКон і Епіцентр запропонують низькі ціни, зручний сервіс і офіційну гарантію.

Підбір рушникосушки для сушіння та обігрівання приміщення

Основним параметром, за яким слід вибирати полотенцесушитель, є потужність електронагрівального приладу. Якщо ви встановите малопотужний пристрій в великогабаритну ванну кімнату, то ви не тільки не доб'єтеся комфортного мікроклімату, але і не зможете якісно просушити кілька рушників одночасно.

Вибір теплової потужності полотенцесушителя залежить від площі приміщення. Для звичайних ванних кімнат і санвузлів, які знаходяться в середині будівлі і не виходять однією стіною на вулицю, в середньому досить 100 Вт для якісного обігріву 1 квадратного метра площі. Якщо у ванній влаштований низькотемпературний тепла підлога, то досить буде 50 - 75 Вт на метр квадратний для підтримки температури на рівні 22 - 25 ˚С.

У деяких будівлях, особливо старої забудови, одна зі стін ванної кімнати є зовнішньою стіною. При цьому навіть може бути невелике вікно для природного освітлення. У таких випадках краще підбирати електрополотенцесушітель з умови 130 - 150 Вт на 1 м2. Якщо у ванній кімнаті спостерігається підвищена вологість через відсутність ефективної вентиляції, регулярно утворюється цвіль і грибок, краще вибрати потужний полотенцесушитель з розрахунком потужності 110 - 125 Вт на 1 м2.

Так ви зможете регулювати температуру в приміщенні, і після прийняття душу або ванни короткочасно піднімати її до більш високих значень. В інших же випадках варто орієнтуватися на значення 100 Вт потужності електрополотенцесушітеля на 1 квадратний метр площі.

Рушникосушки компанії Atlantic здатні швидко і ефективно обігрівати приміщення ванної кімнати або санвузла:

  1. - Atlantic 2012 NARROW WHITE 300W PLUG, Atlantic 2012 Anthracite 300 і Atlantic 2012 CHROME 300W PLUG підійдуть для обігріву невеликих приміщень площею до 2,8 квадратних метрів.

- Atlantic 2012 NARROW WHITE 500W PLUG, Atlantic 2012 STRAIGHT WHITE 500W PLUG і Atlantic 2012 CHROME 500W PLUG розраховані на опалення приміщень площею 4,6 метрів квадратних.

- Atlantic 2012 Anthracite 500, Atlantic Adelis White 500 і Atlantic Adelis Anthracite 500 оперативно прогріють повітря і будуть підтримувати температуру на встановленому рівні в приміщеннях до 5 м2.

- Потужні рушникосушки-радіатори Atlantic Adelis White 750 і Atlantic Adelis Anthracite 750 забезпечать комфортну температуру і вологість повітря в великогабаритних ванних кімнатах площею до 7,5 квадратних метрів.

Вибір рушникосушки для сушки білизни

Нерідко рушникосушки використовуються виключно для сушки білизни і встановлюються у ванній кімнаті або на кухні. При цьому в приміщенні вже є опалювальний прилад, який підтримує комфортну температуру повітря. У приватних будинках і квартирах з індивідуальним опаленням нерідко встановлюють невеликий радіатор у ванній кімнаті або влаштовують систему теплої підлоги. Тому якщо ви шукаєте нагрівач для сушки рушників, то звертати увагу на потужність не обов'язково.

Виробник подбав про те, щоб потужності приладу вистачало для якісної просушки навішується білизни. В такому випадку вибирати полотенцесушитель варто в залежності від дизайну, конструкції, габаритних розмірів, зручності монтажу і налаштування, надійності бренду. 

Для сушки рушників підійдуть електронагрівачі потужністю до 300 Вт. Моделі NARROW WHITE 300W PLUG, CHROME 300W PLUG, Anthracite 300 серії Atlantic 2012 здатні швидко і якісно висушувати відразу кілька рушників з щільного матеріалу. При цьому завдяки унікальній технології потрійного обігріву вони будуть передавати частину енергії повітрю приміщення, навіть якщо закриті рушниками.

Компанія Atlantic пропонує широкий асортимент стильних, надійних і ефективних полотенцесушителей. Ви зможете знайти невеликі економічні пристрої для сушки рушників і потужні обігрівачі для якісного опалення габаритних ванних кімнат. У магазинах-партнерах компанії Епіцентр, Розетка, ВенКон ви завжди знайдете в наявності всі популярні моделі полотенцесушителей за ексклюзивними цінами від виробника. Недорого купити в Дніпрі, Одесі та Харкові надійні електро рушникосушки з доставкою можна у партнерів компанії: Епіцентр, ВенКон, або Розетці.