ЄДИНА ІНФОРМАЦІЙНА СЛУЖБА ATLANTIC0 800 500 885
Єдина Інформаційна служба Atlantic 0 800 500 885
Alt

Сервісне обслуговування

Одне з пріоритетних напрямків діяльності компанії Атлантик-Гейзер - здійснення сервісного і гарантійного обслуговування клієнтів. На всю продукцію Atlantic поширюється офіційна гарантія від виробника.


На території України розташовані 120 авторизованих регіональних сервісних центрів. У разі виникнення несправностей, будь-яких питань по установці, експлуатації або обслуговуванню обладнання, ви можете звернутися в сервісний центр Atlantic і отримати професійну допомогу кваліфікованих фахівців.

Alt

Гаряча лінія — 0 800 500 885

З метою підвищення якості і швидкості обслуговування, всі звернення приймаються тільки на гарячу лінію 0 800 500 885. Оператор call-центру в телефонному режимі проводить попередню діагностику - клієнтові задаються уточнюючі питання з метою виявлення причини несправності приладу.


Дистанційна діагностика - важливий і обов'язковий етап, який попередньо визначає гарантійний випадок чи ні. Остаточну причину несправності з'ясує майстер, коли опиниться на місці.

Alt

Ремонт обладнання

Якщо характер і причина поломки підпадають під умови гарантійного обслуговування, оператор оформляє заявку на безкоштовний ремонт.


Якщо несправність виявиться не гарантійною, усунення її буде платним. Оператор надає контакти найближчого регіонального сервісного центру і замовник самостійно зв'язується з майстром і домовляється про час і вартість ремонту.